Úvod Motocykly Fotogalerie Fórum Akce Odkazy Bazar Knihovna Tratě Kontakt


TOPlist


Login :
Jméno :
Heslo :



Registrace zde

Akce




Přehled konaných akcí
Datum Místo konání Název akce Výsledky Foto
08.11.2014CítovBuriánka CUP
ANO
ANO
25.10.2014OlzsynaBATTI MX Cup
ANO
ANO
19.10.2014Smrk u TřebíčeChalupa CUP
ANO
NE
18.10.2014TřemošniceNova CUP
ANO
NE
18.10.2014DalečínMotolevel MX CUP
ANO
NE
11.10.2014Dolní HeřmaniceMeteorit CUP
ANO
NE
11.10.2014SvětecBATTI MX Cup
ANO
NE
05.10.2014Vílanec u JihlavyChalupa CUP
ANO
NE
04.10.2014BogatyniaMotocross CUP
ANO
NE
04.10.2014DalečínMotolevel MX CUP
ANO
NE
28.09.2014TrutnovMotocross CUP
ANO
NE
27.09.2014Vranov u BrnaMeteorit CUP
ANO
NE
27.09.2014OlzsynaBATTI MX Cup
ANO
NE
27.09.2014Opatov u SvitavNova CUP
ANO
NE
21.09.2014Smrk u TřebíčeChalupa CUP
ANO
NE
21.09.2014Březová nad SvitavouCrossracing CUP
ANO
NE
20.09.2014TřemošniceSMS Pradubice
ANO
NE
20.09.2014Benátky nad JizerouMotocross CUP
ANO
NE
20.09.2014Vílanec u JihlavyMotolevel MX CUP
ANO
NE
13.09.2014Dolní BousovBATTI MX Cup
ANO
NE
13.09.2014Klášterec nad OrlicíNova CUP
ANO
NE
07.09.2014VolevčiceChalupa CUP
ANO
NE
06.09.2014CítovBuriánka CUP
ANO
NE
06.09.2014Dolní HeřmaniceMotolevel MX CUP
ANO
NE
30.08.2014MohelniceMeteorit CUP
ANO
NE
30.08.2014BogatyniaBATTI MX Cup
ANO
NE
24.08.2014MohelniceCrossracing CUP
ANO
NE
23.08.2014RudníkNova CUP
ANO
NE
16.08.2014JíloviceChalupa CUP
ANO
NE
16.08.2014ŽamberkNova CUP
ANO
NE
06.08.2014RudníkSMS Pradubice
ANO
NE
03.08.2014Karín u ČejčeCrossracing CUP
ANO
NE
26.07.2014SvětecBATTI MX Cup
ANO
NE
20.07.2014Běla u Jevíčka Crossracing CUP
ANO
NE
12.07.2014Nová BystřiceChalupa CUP
ANO
NE
05.07.2014PacovMeteorit CUP
ANO
NE
29.06.2014Horní ÚjezdSMS Pradubice
ANO
NE
28.06.2014TrutnovBATTI MX Cup
ANO
NE
28.06.2014Vranov u BrnaMotolevel MX CUP
ANO
NE
21.06.2014Smrk u TřebíčeMeteorit CUP
ANO
NE
21.06.2014ŽamberkSMS Pradubice
ANO
NE
21.06.2014Dolní BousovMotocross CUP
ANO
NE
21.06.2014Božetice u MilevskaBuriánka CUP
ANO
NE
15.06.2014Běla u Jevíčka Crossracing CUP
ANO
NE
14.06.2014TelčChalupa CUP
ANO
NE
14.06.2014OhrazeniceBATTI MX Cup
ANO
NE
14.06.2014Ledeč nad SázavouMotolevel MX CUP
ANO
NE
08.06.2014ŽamberkCrossracing CUP
ANO
NE
08.06.2014Nová PakaMotocross CUP
ANO
NE
07.06.2014Vranov u BrnaMeteorit CUP
ANO
NE
07.06.2014Opatov u SvitavSMS Pradubice
ANO
NE
01.06.2014Vílanec u JihlavyChalupa CUP
ANO
NE
31.05.2014DalečínMotolevel MX CUP
ANO
NE
31.05.2014ŽamberkNova CUP
ANO
NE
25.05.2014Dolní HeřmaniceMeteorit CUP
ANO
NE
25.05.2014TrutnovSMS Pradubice
ANO
NE
25.05.2014Vícenice u Moravských BudějovicChalupa CUP
ANO
NE
17.05.2014Opatov u SvitavMotolevel MX CUP
ANO
NE
17.05.2014Dolní BousovNova CUP
ANO
NE
11.05.2014Městečko TrnávkaSMS Pradubice
ANO
NE
10.05.2014Smrk u TřebíčeMeteorit CUP
ANO
ANO
10.05.2014Městečko TrnávkaMotocross CUP
ANO
NE
10.05.2014StříbroBuriánka CUP
ANO
ANO
04.05.2014PřerovCrossracing CUP
ANO
NE
03.05.2014Dolní HeřmaniceMotolevel MX CUP
ANO
NE
03.05.2014Benátky nad JizerouNova CUP
ANO
NE
03.05.2014SedlčanyBATTI MX Cup
ANO
NE
27.04.2014DalečínMeteorit CUP
ANO
ANO
27.04.2014Nová PakaSMS Pradubice
ANO
NE
26.04.2014Opatov u SvitavNova CUP
ANO
NE
20.04.2014Smrk u TřebíčeChalupa CUP
ANO
NE
20.04.2014RudníkSMS Pradubice
ANO
NE
19.04.2014Vícenice u Moravských BudějovicMotolevel MX CUP
ANO
NE
19.04.2014SvětecBATTI MX Cup
ANO
NE
13.04.2014Dolní HeřmaniceCrossracing CUP
ANO
NE
12.04.2014Vílanec u JihlavyMeteorit CUP
ANO
ANO
12.04.2014Benátky nad JizerouMotocross CUP
ANO
NE
06.04.2014Smrk u TřebíčeChalupa CUP
ANO
NE
05.04.2014DalečínMotolevel MX CUP
ANO
ANO
29.03.2014GbelyMeteorit CUP
ANO
ANO
29.03.2014CítovBuriánka CUP
ANO
ANO
26.10.2013Smrk u TřebíčeChalupa CUP
NE
NE
19.10.2013MiroslavChalupa CUP
NE
NE
19.10.2013DalečínVysočina MX CUP
ANO
NE
12.10.2013Dolní HeřmaniceMeteorCup
NE
NE
06.10.2013Smrk u TřebíčeChalupa CUP
NE
NE
05.10.2013DalečínVysočina MX CUP
ANO
NE
28.09.2013ŽamberkVýchodočeský pohár
NE
NE
28.09.2013PacovMeteorCup
NE
NE
22.09.2013Vícenice u Moravských BudějovicCrossracing Cup
NE
NE
21.09.2013TelčO pohár města Telče
NE
NE
21.09.2013Opatov u SvitavVysočina MX CUP
ANO
NE
14.09.2013Ostrov u LanškrounaVýchodočeský pohár
NE
NE
14.09.2013Vranov u BrnaMeteorCup
NE
NE
08.09.2013Běla u Jevíčka Crossracing Cup
NE
NE
08.09.2013RadkovChalupa CUP
NE
NE
07.09.2013Dolní HeřmaniceVysočina MX CUP
ANO
NE
31.08.2013Smrk u TřebíčeMeteorCup
NE
NE
24.08.2013Horní ÚjezdVysočina MX CUP
ANO
NE
17.08.2013TelčChalupa CUP
NE
NE
11.08.2013MohelniceCrossracing Cup
NE
NE
03.08.2013VolevčiceChalupa CUP
NE
NE
27.07.2013VolevčiceChalupa CUP
NE
NE
21.07.2013ŽamberkCrossracing Cup
NE
NE
20.07.2013Ostrov u LanškrounaVýchodočeský pohár
NE
NE
14.07.2013Štoky u Havlíčkova BroduChalupa CUP
NE
NE
13.07.2013TelčO pohár města Telče
NE
NE
13.07.2013Dolní HeřmaniceVysočina MX CUP
ANO
NE
13.07.2013SkorošiceVýchodočeský pohár
NE
NE
06.07.2013ŽamberkMeteorCup
NE
NE
29.06.2013DalečínVysočina MX CUP
ANO
NE
23.06.2013Běla u Jevíčka Crossracing Cup
NE
NE
22.06.2013MohelniceMeteorCup
NE
NE
16.06.2013Smrk u TřebíčeChalupa CUP
NE
NE
15.06.2013TelčO pohár města Telče
NE
NE
15.06.2013Březová nad SvitavouVysočina MX CUP
ANO
ANO
09.06.2013PřerovCrossracing Cup
NE
NE
08.06.2013Smrk u TřebíčeMeteorCup
NE
NE
26.05.2013Karín u ČejčeCrossracing Cup
NE
NE
25.05.2013ŽamberkVýchodočeský pohár
NE
NE
25.05.2013Vranov u BrnaMeteorCup
NE
NE
19.05.2013TelčChalupa CUP
NE
NE
18.05.2013Opatov u SvitavVysočina MX CUP
ANO
ANO
12.05.2013DalečínMeteorCup
NE
NE
11.05.2013TelčO pohár města Telče
NE
NE
11.05.2013Ostrov u LanškrounaVýchodočeský pohár
NE
NE
05.05.2013Březová nad SvitavouCrossracing Cup
NE
NE
04.05.2013Vranov u BrnaVysočina MX CUP
ANO
ANO
28.04.2013TelčChalupa CUP
NE
NE
27.04.2013Dolní HeřmaniceMeteorCup
NE
NE
21.04.2013Smrk u TřebíčeChalupa CUP
NE
NE
21.04.2013MohelniceCrossracing Cup
NE
NE
20.04.2013DalečínVysočina MX CUP
ANO
ANO
13.04.2013Vílanec u JihlavyMeteorCup
NE
NE
07.04.2013MiroslavChalupa CUP
NE
NE
31.03.2013Vážany nad LitavouCrossracing Cup
NE
NE
30.03.2013DubňanyMeteorCup
NE
NE
27.10.2012TrutnovSMS Pardubice
NE
NE
27.10.2012BoršiceSlovácký pohár
NE
NE
21.10.2012BoršicePřebor Moravy
NE
NE
20.10.2012Smrk u TřebíčeChalupa CUP
NE
NE
20.10.2012TřebízBuellCUP
NE
NE
13.10.2012Dolní HeřmaniceMeteorCUP
ANO
NE
13.10.2012ŽlutavaSlovácký pohár
NE
NE
07.10.2012DubňanyPřebor Moravy
NE
NE
06.10.2012TelčO pohár města Telče
NE
NE
06.10.2012DalečínVysočina MX CUP
ANO
NE
06.10.2012Nový JičínSilesianCUP
NE
NE
30.09.2012KapliceAmaterCUP
ANO
NE
30.09.2012PřerovPřebor Moravy
NE
NE
29.09.2012BrankySilesianCUP
NE
NE
29.09.2012Ostrov u LanškrounaVýchodočeský pohár
NE
NE
29.09.2012Rosice nad LabemSMS Pardubice
NE
NE
29.09.2012HoražďoviceSMS Kaplice
NE
NE
29.09.2012BartošoviceSilesianCUP
NE
NE
28.09.2012Karín u ČejčeMeteorCUP
ANO
NE
28.09.2012ChomutovBuellCUP
NE
NE
23.09.2012Vílanec u JihlavyChalupa CUP
NE
NE
22.09.2012Opatov u SvitavVysočina MX CUP
ANO
NE
22.09.2012LoketBuellCUP
NE
NE
22.09.2012BřezolupySlovácký pohár
NE
NE
16.09.2012Dlouhá LoučkaCrossracing CUP
NE
NE
15.09.2012Životice u nového JičínaSilesianCUP
NE
NE
15.09.2012DalečínMeteorCUP
ANO
NE
15.09.2012ŽamberkVýchodočeský pohár
NE
NE
15.09.2012JinínO pohár Západu Čech
NE
NE
15.09.2012TřemošniceNova Sharon Cup
NE
NE
09.09.2012DubňanyPřebor Moravy
NE
NE
09.09.2012MiroslavChalupa CUP
NE
NE
09.09.2012PacovAmaterCUP
ANO
NE
08.09.2012Dolní HeřmaniceVysočina MX CUP
ANO
NE
08.09.2012HoliceSMS Pardubice
NE
NE
08.09.2012Vysoká PecBuellCUP
NE
NE
08.09.2012JinínBuellCUP
NE
NE
08.09.2012JinínSMS Kaplice
NE
NE
08.09.2012DubňanyPřebor Moravy
NE
NE
02.09.2012Běla u Jevíčka Crossracing CUP
NE
NE
01.09.2012MohelniceMeteorCUP
ANO
NE
01.09.2012VolevčiceChalupa CUP
NE
NE
01.09.2012Opatov u SvitavNova Sharon Cup
NE
NE
01.09.2012PrakšiceSlovácký pohár
NE
NE
26.08.2012ZděchovPřebor Moravy
NE
NE
25.08.2012Horní ÚjezdVysočina MX CUP
ANO
NE
25.08.2012VolevčiceChalupa CUP
NE
NE
25.08.2012TřebízO pohár Západu Čech
NE
NE
19.08.2012Březová nad SvitavouCrossracing CUP
NE
NE
19.08.2012MerklínBuellCUP
NE
NE
19.08.2012Karín u ČejčePřebor Moravy
NE
NE
18.08.2012PacovSMS Kaplice
NE
NE
18.08.2012ŽamberkNova Sharon Cup
NE
NE
18.08.2012Nový JičínSilesianCUP
NE
NE
11.08.2012Štěpánovice u TřeboněChalupa CUP
NE
NE
11.08.2012DrmoulO pohár Západu Čech
NE
NE
05.08.2012Dolní HeřmaniceCrossracing CUP
NE
NE
04.08.2012TelčO pohár města Telče
NE
NE
29.07.2012TelčChalupa CUP
NE
NE
29.07.2012Božetice u MilevskaSMS Kaplice
NE
NE
29.07.2012SlavičínPřebor Moravy
NE
NE
28.07.2012ŽamberkSMS Pardubice
NE
NE
28.07.2012TřebízBuellCUP
NE
NE
28.07.2012DubňanyPřebor Moravy
NE
NE
28.07.2012DalečínNova Sharon Cup
NE
NE
22.07.2012MohelniceCrossracing CUP
NE
NE
21.07.2012Ostrov u LanškrounaVýchodočeský pohár
NE
NE
21.07.2012JíloviceAmaterCUP
ANO
NE
14.07.2012Nová BystřiceChalupa CUP
NE
NE
07.07.2012PacovMeteorCUP
ANO
NE
07.07.2012Rychnov nad KněžnouVýchodočeský pohár
NE
NE
01.07.2012Karín u ČejčeCrossracing CUP
NE
NE
01.07.2012MerklínO pohár Západu Čech
NE
NE
01.07.2012MohelnicePřebor Moravy
NE
NE
30.06.2012Opatov u SvitavVysočina MX CUP
ANO
NE
30.06.2012Smrk u TřebíčeChalupa CUP
NE
NE
30.06.2012VoticeAmaterCUP
ANO
NE
30.06.2012Klášterec nad OrlicíSMS Pardubice
NE
NE
30.06.2012BoršiceSlovácký pohár
NE
NE
30.06.2012Velké HeralticeSilesianCUP
NE
NE
24.06.2012NetoliceAmaterCUP
ANO
NE
24.06.2012StříbroBuellCUP
NE
NE
23.06.2012Vílanec u JihlavyMeteorCUP
ANO
NE
23.06.2012JinínChalupa CUP
NE
NE
23.06.2012Městečko TrnávkaSMS Pardubice
NE
NE
23.06.2012ŽamberkNova Sharon Cup
NE
NE
23.06.2012BartošoviceSilesianCUP
NE
NE
17.06.2012Běla u Jevíčka Crossracing CUP
NE
NE
17.06.2012Horšovský TýnBuellCUP
NE
NE
17.06.2012Petrovice u KarvinéPřebor Moravy
NE
NE
16.06.2012TelčO pohár města Telče
NE
NE
16.06.2012DalečínVysočina MX CUP
ANO
NE
16.06.2012Běla u Jevíčka SMS Pardubice
NE
NE
16.06.2012Žár u VacovaSMS Kaplice
NE
NE
16.06.2012DubňanyPřebor Moravy
NE
NE
16.06.2012Dolní BousovNova Sharon Cup
NE
NE
16.06.2012BrankySilesianCUP
NE
NE
10.06.2012Vranov u BrnaMeteorCUP
ANO
NE
09.06.2012Poříčí nad SázavouO pohár Západu Čech
NE
NE
09.06.2012Opatov u SvitavSMS Pardubice
NE
NE
09.06.2012NetoliceSMS Kaplice
NE
NE
09.06.2012Životice u nového JičínaSilesianCUP
ANO
NE
03.06.2012Smrk u TřebíčeChalupa CUP
NE
NE
02.06.2012Vranov u BrnaVysočina MX CUP
ANO
NE
02.06.2012ŽamberkVýchodočeský pohár
NE
NE
02.06.2012Benátky nad JizerouNova Sharon Cup
NE
NE
02.06.2012BřezolupySlovácký pohár
NE
NE
27.05.2012DalečínCrossracing CUP
NE
NE
26.05.2012DubňanyMeteorCUP
ANO
NE
26.05.2012KrasliceO pohár Západu Čech
NE
NE
20.05.2012Vranov u BrnaCrossracing CUP
NE
NE
20.05.2012HoražďoviceO pohár Západu Čech
NE
NE
20.05.2012BrankyPřebor Moravy
NE
NE
19.05.2012Březová nad SvitavouVysočina MX CUP
ANO
NE
19.05.2012Ledeč nad SázavouSMS Pardubice
NE
NE
19.05.2012NihošoviceBuellCUP
ANO
NE
19.05.2012NihošoviceSMS Kaplice
NE
NE
19.05.2012TanvaldNova Sharon Cup
NE
NE
19.05.2012PrakšiceSlovácký pohár
NE
NE
13.05.2012TelčChalupa CUP
NE
NE
13.05.2012Vranov u BrnaPřebor Moravy
NE
NE
12.05.2012Smrk u TřebíčeMeteorCUP
ANO
NE
12.05.2012Rychnov nad KněžnouVýchodočeský pohár
NE
NE
12.05.2012ChebO pohár Západu Čech
NE
NE
08.05.2012ChomutovBuellCUP
ANO
NE
08.05.2012Karín u ČejčePřebor Moravy
NE
NE
06.05.2012TelčO pohár města Telče
NE
NE
06.05.2012PřerovCrossracing CUP
NE
NE
05.05.2012Dolní HeřmaniceVysočina MX CUP
ANO
NE
01.05.2012HoražďoviceAmaterCUP
ANO
NE
28.04.2012Vranov u BrnaMeteorCUP
ANO
NE
28.04.2012Ostrov u LanškrounaVýchodočeský pohár
ANO
NE
28.04.2012JinínO pohár Západu Čech
ANO
NE
28.04.2012ŽlutavaSlovácký pohár
NE
NE
22.04.2012MiroslavChalupa CUP
ANO
NE
22.04.2012Horšovský TýnBuellCUP
ANO
NE
22.04.2012Dlouhá LoučkaPřebor Moravy
ANO
NE
21.04.2012DalečínVysočina MX CUP
ANO
NE
21.04.2012TřemošniceSMS Pardubice
ANO
NE
21.04.2012SedlčanyBuellCUP
ANO
NE
21.04.2012KapliceSMS Kaplice
ANO
NE
21.04.2012Velké HeralticeSilesianCUP
ANO
NE
14.04.2012Dolní HeřmaniceMeteorCUP
ANO
ANO
14.04.2012LoketO pohár Západu Čech
ANO
NE
14.04.2012ŽamberkNova Sharon Cup
ANO
NE
08.04.2012Vílanec u JihlavyCrossracing CUP
ANO
ANO
08.04.2012Kříše u BřasBuellCUP
ANO
ANO
08.04.2012PřerovPřebor Moravy
ANO
ANO
07.04.2012DalečínVysočina MX CUP
ANO
ANO
07.04.2012Okrouhlá RadouňAmaterCUP
ANO
ANO
07.04.2012Nová PakaSMS Pardubice
ANO
ANO
01.04.2012Smrk u TřebíčeChalupa CUP
ANO
ANO
01.04.2012ŠternberkPřebor Moravy
ANO
ANO
31.03.2012Vážany nad LitavouMeteorCUP
ANO
ANO
31.03.2012TrutnovSMS Pardubice
ANO
ANO
25.03.2012Vážany nad LitavouCrossracing CUP
ANO
ANO
25.03.2012MerklínO pohár Západu Čech
ANO
ANO
29.10.2011TrutnovSMS Pardubice
NE
ANO
22.10.2011Nová PakaSMS Pardubice
NE
NE
22.10.2011Nový JičínSILESIAN CUP
NE
NE
22.10.2011MiroslavStomp Moravia cup
NE
NE
20.10.2011Smrk u TřebíčeChalupa CUP
NE
NE
16.10.2011KapliceMMČR v motokrosu
NE
NE
15.10.2011Dolní HeřmaniceMeteorcup
NE
NE
09.10.2011PřerovMMČR v motokrosu
NE
NE
08.10.2011TelčO pohár města Telče
NE
NE
08.10.2011Klášterec nad OrlicíHolba cup 2011
NE
NE
08.10.2011DalečínVysočina MX CUP
NE
NE
08.10.2011Velké HeralticeSILESIAN CUP
NE
NE
08.10.2011VoticeAMATÉR CUP
NE
NE
08.10.2011LitovelStomp Moravia cup
NE
NE
02.10.2011MiroslavChalupa CUP
NE
NE
02.10.2011NetoliceAMATÉR CUP
NE
NE
01.10.2011Opatov u SvitavVýchodočeský pohár
NE
NE
01.10.2011Vážany nad LitavouMeteorcup
NE
NE
01.10.2011Březová nad SvitavouSMS Pardubice
NE
NE
01.10.2011Horní ÚjezdMMČR v motokrosu - junioři
NE
NE
28.09.2011Benátky nad JizerouSMS Nepomuk, Benátky + Chomutov
NE
NE
25.09.2011JinínMMČR v motokrosu
NE
NE
25.09.2011ŽamberkVýchodočeský pohár
NE
NE
24.09.2011Opatov u SvitavVysočina MX CUP
NE
NE
24.09.2011TřemošniceNovaCup
NE
NE
24.09.2011Dolní HeřmaniceMM ČR pitbike + ČAM pohár ČR fichtl
NE
NE
24.09.2011NemilanySMS Morava - junioři
NE
NE
18.09.2011Nová PakaMMČR v motokrosu - junioři
NE
NE
18.09.2011Žár u VacovaAMATÉR CUP
NE
NE
17.09.2011ŽamberkHolba cup 2011
NE
NE
17.09.2011Ledeč nad SázavouMeteorcup
NE
NE
17.09.2011LoketMOTOKVK o Krušnohorský Pohár
NE
NE
17.09.2011Budišov nad BudišovkouSILESIAN CUP
NE
NE
17.09.2011DubňanyStomp Moravia cup
NE
NE
11.09.2011Běla u Jevíčka Crossracing Cup
NE
NE
11.09.2011JinínSMS Nepomuk, Benátky + Chomutov
NE
NE
11.09.2011Petrovice u KarvinéSMS Morava
NE
NE
10.09.2011HoliceSMS Pardubice
NE
NE
10.09.2011Běla u Jevíčka Vysočina MX CUP
NE
NE
10.09.2011Klášterec nad OrlicíNovaCup
NE
NE
10.09.2011HoražďoviceSMS Kaplice
NE
NE
10.09.2011Vranov u BrnaMM ČR pitbike + ČAM pohár ČR fichtl
NE
NE
05.09.2011Dlouhá LoučkaCrossracing Cup
NE
NE
04.09.2011TelčChalupa CUP
NE
NE
04.09.2011StříbroSMS Nepomuk, Benátky + Chomutov
NE
NE
03.09.2011Rosice nad LabemSMS Pardubice
NE
NE
03.09.2011PřerovMeteorcup
NE
NE
03.09.2011PacovSMS Kaplice
NE
NE
28.08.2011KramolínMMČR v motokrosu
NE
NE
27.08.2011TelčO pohár města Telče
NE
NE
27.08.2011Ostrov u LanškrounaVýchodočeský pohár
NE
NE
27.08.2011DalečínVysočina MX CUP
NE
NE
27.08.2011KrasliceMOTOKVK o Krušnohorský Pohár
NE
NE
27.08.2011Smrk u TřebíčeStomp Moravia cup
NE
NE
21.08.2011Horní ÚjezdSMS Pardubice
NE
NE
21.08.2011Olešnice na MoravěCrossracing Cup
NE
NE
21.08.2011JinínMOTOKVK o Krušnohorský Pohár
NE
NE
21.08.2011Vysoká PecSMS Nepomuk, Benátky + Chomutov
NE
NE
21.08.2011ZděchovSMS Morava
NE
NE
20.08.2011ŽamberkNovaCup
NE
NE
14.08.2011Městečko TrnávkaSMS Morava
NE
NE
13.08.2011TřebízMOTOKVK o Krušnohorský Pohár
NE
NE
13.08.2011Nový JičínSILESIAN CUP
NE
NE
13.08.2011PacovAMATÉR CUP
NE
NE
07.08.2011Karín u ČejčeCrossracing Cup
NE
NE
06.08.2011ŽamberkNovaCup
NE
NE
06.08.2011SlavičínSMS Morava - junioři
NE
NE
30.07.2011MerklínSMS Nepomuk, Benátky + Chomutov
NE
NE
30.07.2011NihošoviceSMS Kaplice
NE
NE
30.07.2011BrankySMS Morava - junioři
NE
NE
24.07.2011Vranov u BrnaMMČR v motokrosu
NE
NE
24.07.2011Běla u Jevíčka Crossracing Cup
NE
NE
23.07.2011Nová BystřiceChalupa CUP
NE
NE
23.07.2011ChomutovMOTOKVK o Krušnohorský Pohár
NE
NE
23.07.2011Městečko TrnávkaSMS Morava - junioři
NE
NE
17.07.2011NetoliceMMČR v motokrosu - junioři
NE
NE
16.07.2011BartošoviceSILESIAN CUP
NE
NE
16.07.2011DalečínNovaCup
NE
NE
16.07.2011Božetice u MilevskaAMATÉR CUP
NE
NE
10.07.2011MiroslavChalupa CUP
NE
NE
09.07.2011TelčO pohár města Telče
NE
ANO
09.07.2011ŽamberkVýchodočeský pohár
NE
NE
09.07.2011TřebízSMS Nepomuk, Benátky + Chomutov
NE
NE
09.07.2011Vážany nad LitavouSMS Morava - junioři
NE
NE
06.07.2011TupadlySMS Nepomuk, Benátky + Chomutov
NE
NE
05.07.2011Dolní HeřmaniceVysočina MX CUP
NE
NE
03.07.2011HoliceMMČR v motokrosu
NE
NE
03.07.2011Smrk u TřebíčeCrossracing Cup
NE
NE
03.07.2011Velké HeralticeSILESIAN CUP
NE
NE
02.07.2011Velké HeralticeStomp Moravia cup
NE
NE
02.07.2011PacovMeteorcup
NE
NE
02.07.2011VoticeAMATÉR CUP
NE
NE
26.06.2011Dolní HeřmaniceMMČR v motokrosu - junioři
NE
NE
26.06.2011DalečínCrossracing Cup
NE
NE
25.06.2011TrutnovVýchodočeský pohár
NE
NE
25.06.2011StudenecStomp Moravia cup
NE
NE
25.06.2011DalečínVysočina MX CUP
NE
NE
25.06.2011Ostrov u LanškrounaNovaCup
NE
NE
19.06.2011Smrk u TřebíčeChalupa CUP
NE
NE
19.06.2011Horšovský TýnSMS Nepomuk, Benátky + Chomutov
NE
NE
18.06.2011Opatov u SvitavSMS Pardubice
NE
NE
18.06.2011KrasliceMOTOKVK o Krušnohorský Pohár
NE
NE
18.06.2011Vranov u BrnaMeteorcup
NE
NE
18.06.2011BartošoviceSILESIAN CUP
NE
NE
18.06.2011NetoliceSMS Kaplice
NE
NE
18.06.2011TelčStomp Moravia cup
NE
NE
12.06.2011Běla u Jevíčka Crossracing Cup
NE
NE
12.06.2011DubňanySMS Morava
NE
NE
11.06.2011Běla u Jevíčka SMS Pardubice
NE
NE
11.06.2011TelčO pohár města Telče
NE
NE
11.06.2011Vranov u BrnaVysočina MX CUP
NE
NE
11.06.2011ŽamberkNovaCup
NE
NE
11.06.2011JinínSMS Kaplice
NE
NE
11.06.2011DubňanySMS Morava - junioři
NE
NE
10.06.2011ChomutovSMS Nepomuk, Benátky + Chomutov
NE
NE
05.06.2011Petrovice u KarvinéMMČR v motokrosu
NE
NE
05.06.2011DalečínMeteorcup
NE
NE
04.06.2011JinínAMATÉR CUP
NE
NE
04.06.2011DalečínMM ČR pitbike + ČAM pohár ČR fichtl
NE
NE
29.05.2011TelčChalupa CUP
NE
NE
29.05.2011JinínMMČR v motokrosu - junioři
NE
NE
29.05.2011Březová (Sokolov)MOTOKVK o Krušnohorský Pohár
NE
NE
28.05.2011Rychnov nad KněžnouVýchodočeský pohár
NE
NE
28.05.2011Opatov u SvitavVysočina MX CUP
NE
NE
28.05.2011ŽamberkHolba cup 2011
NE
NE
22.05.2011Vranov u BrnaCrossracing Cup
NE
NE
22.05.2011KramolínSMS Nepomuk, Benátky + Chomutov
NE
NE
22.05.2011KozmiceMM ČR pitbike + ČAM pohár ČR fichtl
NE
NE
22.05.2011BrankySMS Morava
NE
NE
21.05.2011Klášterec nad OrlicíSMS Pardubice
NE
NE
21.05.2011DubňanyMeteorcup
NE
NE
21.05.2011Velké HeralticeSILESIAN CUP
NE
NE
21.05.2011TanvaldNovaCup
NE
NE
21.05.2011Božetice u MilevskaSMS Kaplice
NE
NE
18.05.2011PacovMMČR v motokrosu
NE
NE
15.05.2011ChebMOTOKVK o Krušnohorský Pohár
NE
NE
15.05.2011Žár u VacovaSMS Kaplice
NE
NE
15.05.2011Dlouhá LoučkaSMS Morava
NE
NE
14.05.2011Ledeč nad SázavouSMS Pardubice
NE
NE
14.05.2011HoražďoviceSMS Nepomuk, Benátky + Chomutov
NE
NE
14.05.2011Dolní HeřmaniceVysočina MX CUP
NE
NE
14.05.2011Zábřeh na MoravěStomp Moravia cup
NE
NE
14.05.2011ŠternberkSMS Morava - junioři
NE
NE
08.05.2011PřerovCrossracing Cup
NE
NE
07.05.2011ChomutovSMS Nepomuk, Benátky + Chomutov
NE
NE
07.05.2011Smrk u TřebíčeMeteorcup
NE
ANO
07.05.2011Budišov nad BudišovkouSILESIAN CUP
NE
NE
07.05.2011Benátky nad JizerouNovaCup
NE
NE
07.05.2011Benátky nad JizerouMM ČR pitbike + ČAM pohár ČR fichtl
NE
NE
01.05.2011ChomutovMMČR v motokrosu - junioři
NE
NE
30.04.2011Smrk u TřebíčeChalupa CUP
NE
NE
30.04.2011Březová nad SvitavouVysočina MX CUP
NE
NE
30.04.2011LitovelMM ČR pitbike + ČAM pohár ČR fichtl
NE
NE
30.04.2011Klášterec nad OrlicíHolba cup 2011
NE
NE
24.04.2011Horšovský TýnMOTOKVK o Krušnohorský Pohár
NE
NE
24.04.2011Velké HeralticeSILESIAN CUP
NE
NE
24.04.2011MohelniceSMS Morava
NE
NE
23.04.2011TřemošniceSMS Pardubice
NE
NE
23.04.2011Vícenice u Moravských BudějovicMeteorcup
NE
ANO
23.04.2011KramolínSMS Kaplice
NE
NE
17.04.2011Smrk u TřebíčeChalupa CUP
NE
NE
17.04.2011PřerovSMS Morava
NE
NE
17.04.2011MohelniceCrossracing Cup
NE
NE
17.04.2011Kříše u BřasSMS Nepomuk, Benátky + Chomutov
NE
NE
16.04.2011TrutnovSMS Pardubice
NE
NE
16.04.2011DalečínVysočina MX CUP
NE
ANO
16.04.2011LoketMOTOKVK o Krušnohorský Pohár
NE
NE
16.04.2011HoražďoviceAMATÉR CUP
NE
NE
16.04.2011MiroslavStomp Moravia cup
NE
NE
10.04.2011Vranov u BrnaSMS Morava
NE
NE
09.04.2011Nová PakaSMS Pardubice
NE
NE
09.04.2011Nová PakaNovaCup
NE
NE
09.04.2011Okrouhlá RadouňAMATÉR CUP
NE
NE
09.04.2011Karín u ČejčeMeteorcup
NE
ANO
03.04.2011BřeclavCrossracing Cup
NE
NE
03.04.2011Karín u ČejčeSMS Morava - junioři
NE
NE
02.04.2011DalečínVysočina MX CUP
ANO
ANO
02.04.2011KapliceSMS Kaplice
NE
NE
02.04.2011ŽamberkHolba cup 2011
NE
ANO
27.03.2011BřeclavMeteorcup
NE
NE
26.03.2011MiroslavChalupa CUP
NE
NE